Darmowe portale randkowe – kiedy się płaci?

Jak to płaci, skoro darmowe? Cóż – na wszystkim trzeba jakoś zarobić, ale skoro tu jesteś, to chcę Cię uspokoić, że na tym portalu nigdy nie będziesz zmuszony do wniesienia najmniejszej choćby opłaty. Podobnie jest to zorganizowane w wielu innych serwisach randkowych, ale dobrze by było, żebyś przygotował się i rozumiał, jak to wszystko działa. Potraktuj ten post jako pewne uporządkowanie wiedzy, choć wszystko to już możesz przeczytać na stronie (ot, u dołu są dwa linki: płatności i regulamin, tam wszystko jest szczegółowo opisane), a teraz tylko tak ogólnie opowiem, za co można zapłacić.

Darmowe portale randkowe

 

Wariant darmowy

Darmowe portale randkowe naprawdę zasługują na swoją nazwę. Podstawowe funkcje są bezpłatne i takie będą zawsze – są to wszystkie rozwiązania, które umożliwiają korzystanie z portalu. Za darmo możesz przeglądać anonse dziewczyn z Ukrainy i uzupełnić swój profil, żeby i one mogły Cię znaleźć. Możesz też komunikować się z innymi użytkownikami, korzystając z podstawowych możliwości. W przypadku tego serwisu jest to czat w systemie wiadomości wewnętrznych. Możesz bez limitu wysyłać wiadomości i je odbierać (w niektórych innych portalach ilość lub długość listów mogą być ograniczone w darmowych kontach, co czyni je praktycznie bezużytecznymi).

Profile płatne

W profilach płatnych przede wszystkim profil zyskuje lepszą widoczność, a możliwości komunikatorów są rozbudowane. Dodatkowo użytkownicy kont premium zyskują dostęp do dedykowanych funkcji: konkursów, gier, czasem dodatkowych możliwości komunikacji, np. przez wysyłanie „prezentów” itd. Czy warto z tej opcji korzystać? Wszystko zależy od Ciebie. Na pewno jeśli chcesz otrzymywać więcej listów i zwiększyć widoczność swojego profilu to tak – to proste działanie, które pozwoli ci bez żadnego wysiłku zyskać większe szanse, ale jeśli masz kompletnie wypełniony profil i dodałeś dobre zdjęcie i jesteś gotów poczekać, aż ktoś dokopie się do twojego profilu bez zwiększonej widoczności, to funkcje premium nie będą ci potrzebne. Tak naprawdę możesz potraktować to trochę inaczej – za darmo otrzymujesz dostęp do wszystkich funkcji „randkowych”, a w kontach premium trochę rośnie funkcjonalność pewnych części serwisu, ale przede wszystkim udostępniane są swego rodzaju „rozrywki”, bo w tej kategorii należałoby potraktować konkursy i różne formy zaczepek graficznych przesyłanych w formie wiadomości. Nie są one na pewno niezbędne, ale mogą być pomocne, dlatego wiele osób decyduje się na wykupienie kont premium.

randkowy

 

Czy kasa jest bezpieczna?

Korzystanie z kont premium to usługa wykupowana jednorazowo albo abonamentowa. W tym drugim przypadku opłata jest pobierana automatycznie najczęściej przez obciążenie rachunku karty kredytowej. Anulowanie takich usług jest możliwe w dowolnym momencie, a usługi objęte płatnością jednorazową nie wymagają anulowania, tylko są przedłużane, jeśli chcesz z nich dalej korzystać. Dobry ukraiński portal randkowy nigdy, przenigdy nie obarcza cię kosztami usług, których nie zamówiłeś, tak samo, jak nie wymaga wniesienia opłaty za dostęp do podstawowych funkcji. Rozejrzyj się zresztą tutaj – sprawdź, ile zyskujesz już z darmowym kontem i sam zdecyduj, że funkcje premium są ci potrzebne. Jeśli tak, samodzielnie określ, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na ich zakup i na jaki okres z góry.
26.03.2023